Home

המחלקה מתקדם לנגב pod opieką mops פרשן דיסקרטי מונומנטלי

MOPS Kędzierzyn-Koźle
MOPS Kędzierzyn-Koźle

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Garwolinie – MOPS Garwolin
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Garwolinie – MOPS Garwolin

MOPS
MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Nabór osób z niepełnosprawnościami do Programu Opieka Wytchnieniowa –  edycja 2023 « MOPS Sanok
Nabór osób z niepełnosprawnościami do Programu Opieka Wytchnieniowa – edycja 2023 « MOPS Sanok

zadbaja-o-park-i-o-siebie – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie
zadbaja-o-park-i-o-siebie – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie

Senior pod dobrą opieką - MOPSCOS
Senior pod dobrą opieką - MOPSCOS

Program „OPIEKA WYTCHNIENIOWA” – edycja 2023 – Miejski Ośrodek Pomocy  Społecznej w Chełmży
Program „OPIEKA WYTCHNIENIOWA” – edycja 2023 – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży

Zmarła w strasznych warunkach. Była pod opieką MOPS-u - Wiadomości ze  Śląska WP
Zmarła w strasznych warunkach. Była pod opieką MOPS-u - Wiadomości ze Śląska WP

Profil organizacji STOWARZYSZENIE MOPSY W POTRZEBIE | RatujemyZwierzaki.pl
Profil organizacji STOWARZYSZENIE MOPSY W POTRZEBIE | RatujemyZwierzaki.pl

Untitled
Untitled

Bajka przeszła pod naszą opiekę
Bajka przeszła pod naszą opiekę

Senior pod dobrą opieką - MOPSCOS
Senior pod dobrą opieką - MOPSCOS

Kampania społeczna „Pomóż superbohaterom znowu stać się dziećmi” - Miejski  Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie
Kampania społeczna „Pomóż superbohaterom znowu stać się dziećmi” - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie

80-latka była pod opieką MOPS-u. Zmarła w domu w "warunkach urągającym  człowieczeństwu"
80-latka była pod opieką MOPS-u. Zmarła w domu w "warunkach urągającym człowieczeństwu"

Korpus Wsparcia Seniorów – program MOPS
Korpus Wsparcia Seniorów – program MOPS

We Wrocławiu 400 dzieci czeka na adopcję lub rodziny zastępcze - Radio Gra  Wrocław Radio Gra Wrocław - Moje Miasto Moje Radio • Wrocław 95,1 FM
We Wrocławiu 400 dzieci czeka na adopcję lub rodziny zastępcze - Radio Gra Wrocław Radio Gra Wrocław - Moje Miasto Moje Radio • Wrocław 95,1 FM

Otoczą opieką i dadzą wytchnienie - Stargardzka.pl
Otoczą opieką i dadzą wytchnienie - Stargardzka.pl

KOMUNIKAT - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Gmina Miejska Ostróda
KOMUNIKAT - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Gmina Miejska Ostróda

Jastrzębie Zdrój. 8-miesięczna dziewczynka pod opieką pijanej matki
Jastrzębie Zdrój. 8-miesięczna dziewczynka pod opieką pijanej matki

Upiła się, bo miała już dość wychowywania swoich dzieci. Maluchy trafiły pod  opiekę MOPS-u : Informacje z Polski i Świata – info112.pl
Upiła się, bo miała już dość wychowywania swoich dzieci. Maluchy trafiły pod opiekę MOPS-u : Informacje z Polski i Świata – info112.pl

Bajka przeszła pod naszą opiekę
Bajka przeszła pod naszą opiekę

80-latka była pod opieką MOPS-u. Zmarła w domu w "warunkach urągającym  człowieczeństwu"
80-latka była pod opieką MOPS-u. Zmarła w domu w "warunkach urągającym człowieczeństwu"

Zmarła w strasznych warunkach. Była pod opieką MOPS-u - Wiadomości ze  Śląska WP
Zmarła w strasznych warunkach. Była pod opieką MOPS-u - Wiadomości ze Śląska WP